Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Leeroy

Është emri yt Leeroy? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Leroy
Djem me tinguj të ngjashëm:Lior, Lear, Larry, Lauro, Leroy, Llara, Liroy, Lawler
Vajza me tinguj të ngjashëm:Luar, Lura, Lara, Laura, Liora, Lyra, Lora, Leira
Vlerësimi:
4.5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5915 Leeroy's në Facebook. Pozicioni #8963
Kategoritë:Emrat Frëngjisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1935
Komente nga LeeroyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Leeroy? Voto për emrin tënd


Është emri yt Leeroy? Voto për emrin tënd