Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Liroy

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Liroy.
Është emri yt Liroy? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Mbret
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Lior, Lear, Larry, Lauro, Leroy, Leeroy, Llara, Lawler
Vajza me tinguj të ngjashëm:Luar, Lura, Lara, Laura, Liora, Lyra, Lora, Leira
Vlerësimi:
4.5/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 9 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 175 Liroy's në Facebook. Pozicioni #120681
Kategoritë:
Komente nga LiroyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Liroy? Voto për emrin tënd


Është emri yt Liroy? Voto për emrin tënd