Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lear

Është emri yt Lear? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Lior, Larry, Lauro, Leroy, Leeroy, Llara, Liroy, Lawler
Vajza me tinguj të ngjashëm:Luar, Lura, Lara, Laura, Lyra, Liora, Lora, Leira
Vlerësimi:
5/5
yje 11 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 10 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Xheneta
Facebook:

+/- 850 Lear's në Facebook. Pozicioni #38451
Kategoritë:Emrat me 1 rrokjen - Emrat e bebeve djem me 1 rrokje
Komente nga LearPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lear? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lear? Voto për emrin tënd