Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Valena

Është emri yt Valena? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Valon, Valen, Vilhelm, Vallen, Velin, Valin, Vollin, Vilen
Vajza me tinguj të ngjashëm:Vilma, Violina, Vilina, Valene, Velma, Vy Lam, Vilin, Valyn
Vlerësimi:
5/5
yje 14 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 11 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 11 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 11 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 13 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 13 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 685 Valena's në Facebook. Pozicioni #44933
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga ValenaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Valena? Voto për emrin tënd


Është emri yt Valena? Voto për emrin tënd