Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Jolanda

Është emri yt Jolanda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Yolanda
Djem me tinguj të ngjashëm:Joland, Jaylend, Julianto
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jolandi, Jolanta, Josalind, Jolinde, Jolanthe, Julanda, Jolenta, Jolente
Vlerësimi:
4/5
yje 177 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 49 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 49 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 49 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 154 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 154 vota
Pseudonime:Landa, Landushe, Joli, Laci, Panda, Jola, Lana, Vani, Laku, Juli, Lope
Emrat e vëllezërve:Jo, Klodian, Erion, Shpetim, Valmir, Shpetimtar, Kastrioti
Emrat e motrave:Jo, Aurela, Xhesika, Ferdiana, Adelina, Burbuqe, Loreta, Vilma
Facebook:

+/- 5470 Jolanda's në Facebook. Pozicioni #9534
Kategoritë:Emra italiane - Emrat me 7 shkronja - Popullore slloven emrat vajzë - Popullore holandez emrat vajzë - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 7 shkronja - Emrat Girl duke i dhënë fund në A
Komente nga Jolanda


Jolanda ( 44 vjeç) 2016-03-31
Me pelqen shume emri im
Jolanda ( 15 vjeç) 2017-06-09
Me pelqen emri im :-)
Jolanda ( 15 vjeç) 2019-06-12
me pelqen shume

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jolanda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jolanda? Voto për emrin tënd