Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Yolanda

Është emri yt Yolanda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:de
Variante:Jolanda, Jolande, Jolanthe, Jolenta, Yola, Yolanthe
Vajza me tinguj të ngjashëm:Yolandi, Yoland, Yulindah, Ylonda, Yolanthe, Yolonda, Yulianada, Yolandha
Vlerësimi:
4.5/5
yje 204 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 104 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 104 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 101 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 167 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 166 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 173995 Yolanda's në Facebook. Pozicioni #583
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Top 100 indonezian emrat - Popullore indonezian emrat vajzë - Popullore Afrikës së Jugut emrat vajzë
Komente nga YolandaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Yolanda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Yolanda? Voto për emrin tënd