Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Jolandi

Është emri yt Jolandi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Joland, Jaylend, Julianto
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jolanda, Jolanta, Josalind, Jolinde, Jolanthe, Julanda, Jolenta, Jolente
Vlerësimi:
5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 840 Jolandi's në Facebook. Pozicioni #38794
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga JolandiPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jolandi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jolandi? Voto për emrin tënd