Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Jolanta

Është emri yt Jolanta? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Joland, Jaylend, Julianto
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jolanda, Jolandi, Josalind, Jolinde, Jolanthe, Julanda, Jolenta, Jolente
Vlerësimi:
4.5/5
yje 56 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 36 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 35 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 35 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 54 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 53 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 6105 Jolanta's në Facebook. Pozicioni #8733
Kategoritë:Emrat polish - Top 100 lituanez emrat - Top 100 letonisht emrat - Popullore lituanez emrat vajzë - Popullore letonisht emrat vajzë - Popullore polonisht emrat vajzë
Komente nga JolantaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jolanta? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jolanta? Voto për emrin tënd