Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Josalind

Është emri yt Josalind? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Joland, Jaylend, Julianto
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jolanda, Jolandi, Jolanta, Jolinde, Jolanthe, Julanda, Jolenta, Jolente
Vlerësimi:
2.5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 2/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 25 Josalind's në Facebook. Pozicioni #511863
Kategoritë:
Komente nga JosalindPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Josalind? Voto për emrin tënd


Është emri yt Josalind? Voto për emrin tënd