Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Loreta

Është emri yt Loreta? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Leart, Lard, Luerd, Lerato, Lorette, Laird, Liewert, Loewert
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lauretta, Laureta, Lorita, Laurita, Lerida, Lorda, Larita, Loretta
Vlerësimi:
4.5/5
yje 53 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 29 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 29 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 28 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 53 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 52 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Jolanda, Diellza, Blerina
Facebook:

+/- 7305 Loreta's në Facebook. Pozicioni #7559
Kategoritë: - Emrat Anglisht - Top 100 lituanez emrat - Top 100 letonisht emrat - Popullore lituanez emrat vajzë - Popullore letonisht emrat vajzë
Komente nga LoretaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Loreta? Voto për emrin tënd


Është emri yt Loreta? Voto për emrin tënd