Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Loretta

Është emri yt Loretta? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Lauretta
Variante:Lorette
Djem me tinguj të ngjashëm:Leart, Lard, Luerd, Lerato, Lorette, Laird, Liewert, Loewert
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lauretta, Laureta, Loreta, Lorita, Laurita, Lerida, Lorda, Larita
Vlerësimi:
4.5/5
yje 111 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 67 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 66 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 67 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 105 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 105 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Lindon, Leon
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 98785 Loretta's në Facebook. Pozicioni #957
Kategoritë:Emrat me 7 shkronja - Top 100 hungarez emrat - Emrat e Amerikës Latine - Popullore hungarez emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 7 shkronja
Komente nga LorettaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Loretta? Voto për emrin tënd


Është emri yt Loretta? Voto për emrin tënd