Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Nesa

Është emri yt Nesa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Nicky, Nick, Niko, Nasi, Neka, Naji, Nik, Ness
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nisa, Nancy, Niki, Nike, Naja, Nensi, Nicia, Nicci
Vlerësimi:
5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 4 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Anela
Emrat e motrave:Anela
Facebook:

+/- 2830 Nesa's në Facebook. Pozicioni #15931
Kategoritë:Emrat e bebeve vajza me 4 shkronja
Komente nga NesaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nesa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nesa? Voto për emrin tënd