Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Alban

Është emri yt Alban? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Albanus
Variante:Albanus
Djem me tinguj të ngjashëm:Albion, Albin, Alvin, Alven, Alvino, Albany, Alpin, Alvan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Albiona, Albina, Alvina, Albena, Albana, Albinia, Alvinia, Aelfwine
Vlerësimi:
5/5
yje 17 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 15 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 15 vota
Pseudonime:Albi, Bani
Emrat e vëllezërve:Altin, Malvin, Ilirjan
Emrat e motrave:Marjana, Qendresa, Arita, Albina, Rinesa, Albana, Ilirjana, Ersilda, Marigona, Gresa, Violeta, Tina, Anxhela, Tiana
Facebook:

+/- 10925 Alban's në Facebook. Pozicioni #5531
Kategoritë:Emrat filluar me A - Emrat me 5 shkronja - emrat Boy filluar me A - Emrat e Amerikës Latine - Popullore italian emrat boy - Emrat e bebeve djem me 5 shkronja
Komente nga AlbanPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Alban? Voto për emrin tënd


Është emri yt Alban? Voto për emrin tënd