Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Albena

Është emri yt Albena? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Albion, Albin, Alvin, Alban, Alven, Alvino, Albany, Alpin
Vajza me tinguj të ngjashëm:Albiona, Albina, Alvina, Albana, Albinia, Alvinia, Aelfwine, Alpana
Vlerësimi:
5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 5 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Rozica
Facebook:

+/- 1490 Albena's në Facebook. Pozicioni #25579
Kategoritë:Emrat Girl duke filluar me A - Popullore bulgarian emrat vajzë
Komente nga Albena


Albena ( 47 vjeç) 2015-10-21
JO

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Albena? Voto për emrin tënd


Është emri yt Albena? Voto për emrin tënd