Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Albany

Është emri yt Albany? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Albanus
Djem me tinguj të ngjashëm:Albion, Albin, Alvin, Alban, Alven, Alvino, Alpin, Alvan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Albiona, Albina, Alvina, Albena, Albana, Albinia, Alvinia, Aelfwine
Vlerësimi:
5/5
yje 66 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 51 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 50 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 50 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 57 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 59 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1240 Albany's në Facebook. Pozicioni #29284
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga AlbanyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Albany? Voto për emrin tënd


Është emri yt Albany? Voto për emrin tënd