Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Alvina

Është emri yt Alvina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Alvin
Djem me tinguj të ngjashëm:Albion, Albin, Alvin, Alban, Alven, Alvino, Albany, Alpin
Vajza me tinguj të ngjashëm:Albiona, Albina, Albena, Albana, Albinia, Alvinia, Aelfwine, Alpana
Vlerësimi:
4.5/5
yje 30 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 22 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 23 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 23 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 26 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 26 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 8250 Alvina's në Facebook. Pozicioni #6873
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga AlvinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Alvina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Alvina? Voto për emrin tënd