Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Mentor

Është emri yt Mentor? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Mather, Matar, Mador, Matro, Mander, Mandar, Mithra, Mehtar
Vajza me tinguj të ngjashëm:Mitra, Madeira, Madara, Matri, Medora, Mythri, Mandara, Midori
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Driton, Artan
Emrat e motrave:Rina, Almedina, Xheneta, Liridona, Elma
Facebook:

+/- 3325 Mentor's në Facebook. Pozicioni #14033
Kategoritë:Emrat greke
Komente nga MentorPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Mentor? Voto për emrin tënd


Është emri yt Mentor? Voto për emrin tënd