Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Driton

Është emri yt Driton? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Dritan, Dardan, Driden, Dryden, Dridan, Darton, Deoradhan, Dortn
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dieuwerdina, Durdaana, Durdana, Darihatna, Draitiana, Dreyden, Dordane
Vlerësimi:
4/5
yje 11 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 8 vota
Pseudonime:Toni
Emrat e vëllezërve:Jeton, Mentor, Dion
Emrat e motrave:Merit, Armela
Facebook:

+/- 3730 Driton's në Facebook. Pozicioni #12877
Kategoritë:Emrat me 6 shkronja - Popullore slloven emrat boy - Popullore shqiptar emrat boy - Emrat e bebeve djem me 6 shkronja
Komente nga DritonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Driton? Voto për emrin tënd


Është emri yt Driton? Voto për emrin tënd