Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Dryden

Është emri yt Dryden? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Driton, Dritan, Dardan, Driden, Dridan, Darton, Deoradhan, Dortn
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dieuwerdina, Durdaana, Durdana, Darihatna, Draitiana, Dreyden, Dordane
Vlerësimi:
5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 1.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 810 Dryden's në Facebook. Pozicioni #39895
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga DrydenPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dryden? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dryden? Voto për emrin tënd