Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Merit

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Merit.
Është emri yt Merit? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:margaritar
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Margaretha
Djem me tinguj të ngjashëm:Mert, Marty, Merita, Meinrad, Meinhard, Mart, Maynard, Meredith
Vajza me tinguj të ngjashëm:Marta, Marietta, Marita, Marti, Mirada, Mariette, Mardie, Marieta
Vlerësimi:
4.5/5
yje 42 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 30 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 31 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 30 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 38 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 38 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Donik, Driton
Emrat e motrave:Donik
Facebook:

+/- 1920 Merit's në Facebook. Pozicioni #21171
Kategoritë:Emra suedeze - Popullore etiopian emrat vajzë - Emrat e bebeve djem me 5 shkronja
Komente nga MeritPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Merit? Voto për emrin tënd


Është emri yt Merit? Voto për emrin tënd