Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Marita

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Marita.
Është emri yt Marita? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:borzilok (barishte). Gjithashtu i njohur si borzilok ose Sezoni më i keq
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Maria
Djem me tinguj të ngjashëm:Mert, Marty, Merita, Meinrad, Meinhard, Maynard, Mart, Meredith
Vajza me tinguj të ngjashëm:Marta, Marietta, Merit, Marti, Mirada, Mariette, Mardie, Marieta
Vlerësimi:
4.5/5
yje 148 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 78 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 78 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 78 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 140 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 137 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 21740 Marita's në Facebook. Pozicioni #3181
Kategoritë: - Emra italiane - Top 100 norvegjez emrat - Popullore suedez emrat vajzë - Popullore polonisht emrat vajzë - Popullore norvegjez emrat vajzë - Popullore letonisht emrat vajzë
Komente nga MaritaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Marita? Voto për emrin tënd


Është emri yt Marita? Voto për emrin tënd