Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Marta

Është emri yt Marta? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Martha
Variante:Martita, Марта
Djem me tinguj të ngjashëm:Mert, Marty, Merita, Meinrad, Meinhard, Maynard, Mart, Meredith
Vajza me tinguj të ngjashëm:Marietta, Merit, Marita, Marti, Mirada, Mariette, Mardie, Marieta
Vlerësimi:
4/5
yje 462 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 307 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 303 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 305 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 448 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 446 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Davida, Maria
Facebook:

+/- 87890 Marta's në Facebook. Pozicioni #1042
Kategoritë: - Emrat Spanjisht - Top 100 polonisht emrat - Top 100 letonisht emrat - Top 100 Catalonian emrat - Popullore çek emrat vajzë - Popullore italian emrat vajzë - Popullore hebraik emrat vajzë - Popullore slloven emrat vajzë - Popullore sllovak emrat vajzë
Komente nga MartaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Marta? Voto për emrin tënd


Është emri yt Marta? Voto për emrin tënd