Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Mart

Është emri yt Mart? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Martinus
Djem me tinguj të ngjashëm:Mert, Marty, Merita, Meinrad, Meinhard, Maynard, Meredith, Merritt
Vajza me tinguj të ngjashëm:Marta, Marietta, Merit, Marita, Marti, Mirada, Mariette, Mardie
Vlerësimi:
4.5/5
yje 42 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 18 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 18 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 18 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 33 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 34 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 8385 Mart's në Facebook. Pozicioni #6763
Kategoritë:Emrat Holandez - Emrat e shkurtër - Popullore etiopian emrat boy - Emrat popullore Holandez 2012 - Emrat Top1000 amerikanë në 1880
Komente nga MartPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Mart? Voto për emrin tënd


Është emri yt Mart? Voto për emrin tënd