Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Martinus

Është emri yt Martinus? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Martius
Variante:Maarten, Maartien, Maartinus, Maartje, Mairtin, Marcin, Mart, Marte, Martel, Marten, Martgien, Marthijn, Marthinus, Marti, Martie, Martien, Martijn, Martin, Martina, Martine, Martinez, Martino, Martinos, Marton, Martoni, Marty, Martyn, Mattie, Mearten, Meerten, Merten, Mertijn, Mertin, Morten, Tino
Djem me tinguj të ngjashëm:Martinez, Martinos, Martins, Martinek, Maartinus, Marthinus, Mrittunjoy, Martynas
Vajza me tinguj të ngjashëm:Martinique, Martinka, Maria Domenica, Martons, Marit Nynke
Vlerësimi:
4.5/5
yje 57 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 41 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 41 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 41 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 49 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 50 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2790 Martinus's në Facebook. Pozicioni #16089
Kategoritë:Emra italiane - Popullore fund emrat boy - Popullore çek emrat boy - Popullore lituanez emrat boy - Popullore indonezian emrat boy
Komente nga MartinusPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Martinus? Voto për emrin tënd


Është emri yt Martinus? Voto për emrin tënd