Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Martins

Është emri yt Martins? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Martinus, Martinez, Martinos, Martinek, Maartinus, Marthinus, Mrittunjoy, Martynas
Vajza me tinguj të ngjashëm:Martinique, Martinka, Maria Domenica, Martons, Marit Nynke
Vlerësimi:
5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10960 Martins's në Facebook. Pozicioni #5513
Kategoritë:Popullore letonisht emrat boy
Komente nga MartinsPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Martins? Voto për emrin tënd


Është emri yt Martins? Voto për emrin tënd