Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Martynas

Është emri yt Martynas? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Martinus, Martinez, Martins, Martinos, Martinek, Maartinus, Marthinus, Mrittunjoy
Vajza me tinguj të ngjashëm:Martinique, Martinka, Maria Domenica, Martons, Marit Nynke
Vlerësimi:
4.5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2090 Martynas's në Facebook. Pozicioni #19890
Kategoritë:Popullore lituanez emrat boy
Komente nga MartynasPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Martynas? Voto për emrin tënd


Është emri yt Martynas? Voto për emrin tënd