Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Marty

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Marty.
Është emri yt Marty? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Luftë
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Martinus
Djem me tinguj të ngjashëm:Mert, Merita, Meinrad, Meinhard, Maynard, Mart, Meredith, Merritt
Vajza me tinguj të ngjashëm:Marta, Marietta, Merit, Marita, Marti, Mirada, Mariette, Mardie
Vlerësimi:
4.5/5
yje 14 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 14 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 14 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 175810 Marty's në Facebook. Pozicioni #573
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Popullore anglisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1965
Komente nga MartyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Marty? Voto për emrin tënd


Është emri yt Marty? Voto për emrin tënd