Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Meredith

Është emri yt Meredith? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Merry
Djem me tinguj të ngjashëm:Mert, Marty, Merita, Meinrad, Meinhard, Maynard, Mart, Merritt
Vajza me tinguj të ngjashëm:Marta, Marietta, Merit, Marita, Marti, Mirada, Mariette, Mardie
Vlerësimi:
4.5/5
yje 77 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 62 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 61 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 61 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 68 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 71 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 101485 Meredith's në Facebook. Pozicioni #940
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1901
Komente nga MeredithPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Meredith? Voto për emrin tënd


Është emri yt Meredith? Voto për emrin tënd