Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Merry

Është emri yt Merry? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Meredith
Djem me tinguj të ngjashëm:Mario, Maher, Murray, Monroe, Morrey, Munir, Munro, Morrie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Mara, Maira, Meri, Miri, Marie, Marea, Manara, Maura
Vlerësimi:
4.5/5
yje 54 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 25 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 25 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 25 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 43 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 43 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 29730 Merry's në Facebook. Pozicioni #2470
Kategoritë:Popullore indonezian emrat vajzë
Komente nga MerryPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Merry? Voto për emrin tënd


Është emri yt Merry? Voto për emrin tënd