Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Mirada

Është emri yt Mirada? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Mert, Marty, Merita, Meinrad, Meinhard, Maynard, Mart, Meredith
Vajza me tinguj të ngjashëm:Marta, Marietta, Merit, Marita, Marti, Mariette, Mardie, Marieta
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Mira, Miro, Ada
Emrat e vëllezërve:Erdi
Emrat e motrave:Adrisa
Facebook:

+/- 90 Mirada's në Facebook. Pozicioni #195079
Kategoritë:Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja
Komente nga Mirada


Mirada ( 15 vjeç) 2016-02-11
dua nje info ne lidhje me prejardhjen e emrit tim ,,,,ju lutem me nisni sa me shpejt info

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Mirada? Voto për emrin tënd


Është emri yt Mirada? Voto për emrin tënd