Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Davida

Është emri yt Davida? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:David
Djem me tinguj të ngjashëm:Davide, Davud, Dibbet, Daveth, Devid, Davet, Dipti, Daffyd
Vajza me tinguj të ngjashëm:Debt, Davidia, Daedbot, Devita, Daavide, Davita, Deepti, Dowft
Vlerësimi:
4.5/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 9 vota
Pseudonime:Vida
Emrat e vëllezërve:Emanuel
Emrat e motrave:Mirela, Aurela, Dorina, Marta
Facebook:

+/- 5930 Davida's në Facebook. Pozicioni #8939
Kategoritë:Emrat skocez - Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja
Komente nga Davida


Davida ( 25 vjeç) 2016-10-11
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Davida? Voto për emrin tënd


Është emri yt Davida? Voto për emrin tënd