Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Dipti

Është emri yt Dipti? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Deepti
Djem me tinguj të ngjashëm:Davide, Davud, Dibbet, Daveth, Devid, Davet, Daffyd, Devdutta
Vajza me tinguj të ngjashëm:Davida, Debt, Davidia, Daedbot, Devita, Daavide, Davita, Deepti
Vlerësimi:
4.5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 17860 Dipti's në Facebook. Pozicioni #3726
Kategoritë:
Komente nga DiptiPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dipti? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dipti? Voto për emrin tënd