Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Davide

Është emri yt Davide? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:David
Djem me tinguj të ngjashëm:Davud, Dibbet, Daveth, Devid, Davet, Dipti, Daffyd, Devdutta
Vajza me tinguj të ngjashëm:Davida, Debt, Davidia, Daedbot, Devita, Daavide, Davita, Deepti
Vlerësimi:
4.5/5
yje 42 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 23 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 23 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 23 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 41 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 41 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 13845 Davide's në Facebook. Pozicioni #4563
Kategoritë:Emra italiane - Top 100 italian emrat - Popullore italian emrat boy - Popullore letonisht emrat boy - Popular emrat boy italiane 2008
Komente nga DavidePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Davide? Voto për emrin tënd


Është emri yt Davide? Voto për emrin tënd