Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Madara

Është emri yt Madara? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Mentor, Mather, Matar, Mador, Matro, Mander, Mandar, Mithra
Vajza me tinguj të ngjashëm:Mitra, Madeira, Matri, Medora, Mythri, Mandara, Midori, Meter
Vlerësimi:
4.5/5
yje 35 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 31 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 31 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 31 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 34 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 35 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3595 Madara's në Facebook. Pozicioni #13225
Kategoritë:Top 100 letonisht emrat - Popullore letonisht emrat vajzë
Komente nga MadaraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Madara? Voto për emrin tënd


Është emri yt Madara? Voto për emrin tënd