Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ajshe

Është emri yt Ajshe? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Az, Aakesh, Age, Asu, Asa, Ajay, Aage, Aaize
Vajza me tinguj të ngjashëm:Asja, Asia, Aja, Ajsi, Asha, Aaeesha, Aag, Aagje
Vlerësimi:
4.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Aja
Emrat e vëllezërve:Denis, Igli
Emrat e motrave:Elza, Shirete, Doruntina
Facebook:

+/- 245 Ajshe's në Facebook. Pozicioni #95010
Kategoritë:Emrat e bebeve vajza me 1 rrokje
Komente nga Ajshe


Ajshe 2021-02-18
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ajshe? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ajshe? Voto për emrin tënd