Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Shirete

Është emri yt Shirete? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Siard, Sarid, Skerdi, Surat, Sered, Sjierd, Sieuwerd, Sjurd
Vajza me tinguj të ngjashëm:Shkurte, Shyrete, Sigrid, Sarda, Shruti, Sharday, Sharada, Shraddha
Vlerësimi:
2/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:7
Emrat e vëllezërve:Artan
Emrat e motrave:Anina, Ajshe
Facebook:

+/- 15 Shirete's në Facebook. Pozicioni #698771
Kategoritë:Emrat e bebeve vajza me 7 shkronja
Komente nga ShiretePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Shirete? Voto për emrin tënd


Është emri yt Shirete? Voto për emrin tënd