Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ajsi

Është emri yt Ajsi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Az, Aakesh, Age, Asu, Asa, Ajay, Aage, Aaize
Vajza me tinguj të ngjashëm:Asja, Asia, Aja, Asha, Ajshe, Aaeesha, Aag, Aagje
Vlerësimi:
5/5
yje 20 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 17 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 17 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 17 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 17 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 17 vota
Pseudonime:Po, Jo, Ice, Sushi, Ajsuq, Kush Ma Ka Vendosur Emrin, Qershi, Ajsushi, Tajs, Ajsiii, Pse Une Nuk Jam E Ftohte Qe Ta Kem Me Kuptimin E Akullit, Pse Akulli Eshte I Forte . Ua Me Vertete Jam Krenare Tani E Kuptova, Ice Cream, Fuqi Magjike
Emrat e vëllezërve:Jo, Po, Abelard, Erli, Rais, 2 Vellezer, Mario, Jo Nuk Kam, Luis
Emrat e motrave:Jo, Po, Lejla, Tesa, Klejsi, Nermina, Ada, Jara, Kloansa, Aries, Kamila, Megi
Facebook:

+/- 110 Ajsi's në Facebook. Pozicioni #171722
Kategoritë:Emrat filluar me A - Emrat me 4 shkronja - Emrat Girl duke filluar me A - Lehtë për të kujtuar emrat - Emrat e bebeve vajza me 2 rrokje - Vështirë për të shkruar emrat - Vështirë për të shpallë emrat - Emrat e bebeve vajza me 4 shkronja - Lehtë për të kujtuar emrat vajzë - Emrat me reagime pozitive jashtë vendit
Komente nga Ajsi


Ajsli ( 9 vjeç) 2020-01-24
Emri i mbretit tim
Ajsli ( 9 vjeç) 2020-01-24
Emri i mbretit tim
Ajsi ( 1 vjeç) 2020-04-07
Cili esht kuptimi emrit ti.
Ajsi ( 13 vjeç) 2020-07-23
Jam e kenaqur me emrin tim
Ajsi ( 13 vjeç) 2020-07-23
Jam e kenaqur me emrin tim
Ajsi ( 1 vjeç) 2020-08-08
Jo
Ajsi ( 12 vjeç) 2020-08-08
Jam krenare qe kam kete emer . Une dua te jem gjithmone akull jo se e kam nga emri im por ashtu mund te quhem e forte me ane te emrit tim te dashur . E dua dhe shume motren time qe ka zgjedhur kete emer kaq te bukur
Ajsi ( 12 vjeç) 2021-05-12
Jo me pelqen ndonjeher edhe jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ajsi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ajsi? Voto për emrin tënd