Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kamila

Është emri yt Kamila? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Camillus
Djem me tinguj të ngjashëm:Kemal, Kanella, Kunal, Kamal, Kamiel, Kennelly, Kenley, Kinnell
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kamela, Kamelia, Kamille, Kamilla, Kamilia, Kamala, Kamili, Kamilah
Vlerësimi:
4.5/5
yje 560 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 402 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 401 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 398 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 514 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 509 vota
Pseudonime:Kamo, Milka, Kml, Mia
Emrat e vëllezërve:Dod
Emrat e motrave:Vjollca, Flora, Mirdita, Marsela, Leidi, Raisa
Facebook:

+/- 12480 Kamila's në Facebook. Pozicioni #4955
Kategoritë:Emrat Arabisht - Top 100 çek emrat - Emrat me 6 shkronja - Emrat përfundon në A - Top 100 spanjisht emrat - Top 100 polonisht emrat - Popullore çek emrat vajzë - Popullore turk emrat vajzë - Popullore grek emrat vajzë - Popullore italian emrat vajzë
Komente nga KamilaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kamila? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kamila? Voto për emrin tënd