Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kamilla

Është emri yt Kamilla? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Kemal, Kanella, Kunal, Kamal, Kamiel, Kennelly, Kenley, Kinnell
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kamila, Kamela, Kamelia, Kamille, Kamilia, Kamala, Kamili, Kamilah
Vlerësimi:
4.5/5
yje 135 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 112 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 112 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 112 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 131 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 131 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4170 Kamilla's në Facebook. Pozicioni #11774
Kategoritë:Emrat Arabisht - Top 100 norvegjez emrat - Popullore danez emrat vajzë - Popullore hungarez emrat vajzë - Popullore norvegjez emrat vajzë
Komente nga KamillaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kamilla? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kamilla? Voto për emrin tënd