Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kamille

Është emri yt Kamille? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Kemal, Kanella, Kunal, Kamal, Kamiel, Kennelly, Kenley, Kinnell
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kamila, Kamela, Kamelia, Kamilla, Kamilia, Kamala, Kamili, Kamilah
Vlerësimi:
4.5/5
yje 58 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 53 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 54 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 54 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 55 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 55 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5740 Kamille's në Facebook. Pozicioni #9169
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore danez emrat vajzë
Komente nga KamillePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kamille? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kamille? Voto për emrin tënd