Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Mirdita

Është emri yt Mirdita? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Mert, Marty, Merita, Meinrad, Meinhard, Maynard, Mart, Meredith
Vajza me tinguj të ngjashëm:Marta, Marietta, Merit, Marita, Marti, Mirada, Mariette, Mardie
Vlerësimi:
1/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 1/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 1 vota
Pseudonime:Mandarina, Dita, Mimi
Emrat e vëllezërve:Emanuel
Emrat e motrave:Kamila, Edlira, Sivana
Facebook:

+/- 115 Mirdita's në Facebook. Pozicioni #163298
Kategoritë:Emrat me 7 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 7 shkronja
Komente nga Mirdita


Mirdita ( 19 vjeç) 2016-03-26
seshe se me pelqen shume por i mire eshte

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Mirdita? Voto për emrin tënd


Është emri yt Mirdita? Voto për emrin tënd