Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Aili

Është emri yt Aili? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ali, Aahil, Alaa, Ale, Ail, Alleluia, Allah, Aale
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alaia, Aaliyah, Aila, Alea, Ael, Aaliah, Aala, Aailyah
Vlerësimi:
4.5/5
yje 33 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 24 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 24 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 24 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 30 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 30 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1245 Aili's në Facebook. Pozicioni #29185
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore etiopian emrat vajzë
Komente nga AiliPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Aili? Voto për emrin tënd


Është emri yt Aili? Voto për emrin tënd