Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ayla

Është emri yt Ayla? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Elah
Djem me tinguj të ngjashëm:Ali, Aahil, Alaa, Ale, Ail, Alleluia, Allah, Aale
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alaia, Aaliyah, Aila, Alea, Ael, Aaliah, Aala, Aili
Vlerësimi:
4.5/5
yje 248 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 124 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 124 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 123 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 196 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 196 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 15070 Ayla's në Facebook. Pozicioni #4260
Kategoritë:Emrat Hebreje - Popullore arab emrat vajzë - Popullore norvegjez emrat vajzë - Popullore portugalisht emrat vajzë
Komente nga AylaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ayla? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ayla? Voto për emrin tënd