Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ali

Është emri yt Ali? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Adelheid
Variante:Aliyah
Djem me tinguj të ngjashëm:Aahil, Alaa, Ale, Ail, Alleluia, Allah, Aale, Aali
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alaia, Aaliyah, Aila, Alea, Ael, Aaliah, Aala, Aili
Vlerësimi:
4.5/5
yje 199 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 144 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 141 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 140 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 176 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 174 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Gentian
Emrat e motrave:Sibel, Ajla, Alkida, Blerina, Rina, Aurela, Valdete, Klea, Arberita, Paola, Qendresa
Facebook:

+/- 800405 Ali's në Facebook. Pozicioni #115
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Arabisht - Emrat e shkurtër - Emrat filluar me A - Top 100 turk emrat - Emrat me 3 shkronja - emrat Boy filluar me A - Popullore fa emrat boy - Emrat popullore maroken - Popullore turk emrat boy
Komente nga AliPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ali? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ali? Voto për emrin tënd