Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Adelheid

Është emri yt Adelheid? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Adelaide.
Variante:Adaleida, Adelaída, Adelheide, Aleid, Aleida, Aleidus, Alet, Aletta, Alette, Alettinus, Ali, Alica, Alicja, Alida, Alidanus, Alidius, Alidus, Alie, Alieke, Aliet, Alijd, Alisa, Alise, Alisha, Alishia, Alisia, Alissa, Alissia, Allyssa, Aly, Alycia, Alysa, Alysha, Alysia, Alyssa, Alyssia, Daatje, Heide, Heideliese, Heidy, Let, Lettie, Lijdeke
Djem me tinguj të ngjashëm:Adelaido, Adalid, Adelwald
Vajza me tinguj të ngjashëm:Adelaïde, Adelaída, Adalheid, Adelyte, Adelheide, Adelita, Adalheida, Adelide
Vlerësimi:
4/5
yje 20 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 13 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 13 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 13 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 18 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 17 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 685 Adelheid's në Facebook. Pozicioni #45161
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga AdelheidPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Adelheid? Voto për emrin tënd


Është emri yt Adelheid? Voto për emrin tënd