Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Alissa

Është emri yt Alissa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Adelheid
Djem me tinguj të ngjashëm:Alois, Alessio, Alex, Aalje, Aalk, Aalok, Aales, Ailesh
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alesia, Alisa, Alesa, Alyssa, Alessia, Alkas, Alsa, Alaska
Vlerësimi:
4.5/5
yje 115 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 76 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 75 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 75 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 105 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 102 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 54415 Alissa's në Facebook. Pozicioni #1545
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore Po emrat vajzë - Popullore fund emrat vajzë - Popullore gjermanisht emrat vajzë - Emrat popullore vajzë në vitin 2009
Komente nga AlissaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Alissa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Alissa? Voto për emrin tënd