Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Alessia

Është emri yt Alessia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Alexius
Variante:Alessa
Djem me tinguj të ngjashëm:Alois, Alessio, Alex, Aalje, Aalk, Aalok, Aales, Ailesh
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alesia, Alisa, Alesa, Alyssa, Alkas, Alsa, Alaska, Aalase
Vlerësimi:
4.5/5
yje 155 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 111 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 111 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 111 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 151 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 151 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Dajana, Ida, Sameda
Facebook:

+/- 9090 Alessia's në Facebook. Pozicioni #6365
Kategoritë:Emrat greke - Emrat filluar me A - Emrat me 7 shkronja - Top 100 italian emrat - Emrat Girl duke filluar me A - Popullore rumun emrat vajzë - Popullore italian emrat vajzë - Popular emrat vajzë italiane 2008 - Emrat e bebeve vajza me 7 shkronja - Emrat Girl duke i dhënë fund në A
Komente nga AlessiaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Alessia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Alessia? Voto për emrin tënd