Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Alisa

Është emri yt Alisa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Adelheid
Djem me tinguj të ngjashëm:Alois, Alessio, Alex, Aalje, Aalk, Aalok, Aales, Ailesh
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alesia, Alesa, Alyssa, Alessia, Alkas, Alsa, Alaska, Aalase
Vlerësimi:
4.5/5
yje 208 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 150 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 149 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 150 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 196 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 197 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Florent
Emrat e motrave:Anxhela, Suada
Facebook:

+/- 62135 Alisa's në Facebook. Pozicioni #1402
Kategoritë: - Emrat Spanjisht - Top 100 Po emrat - Top 100 fund emrat - Popullore Po emrat vajzë - Popullore fund emrat vajzë - Popullore Thai emrat vajzë - Popullore rumun emrat vajzë - Popullore slloven emrat vajzë
Komente nga AlisaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Alisa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Alisa? Voto për emrin tënd