Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Florent

Është emri yt Florent? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Florentius
Djem me tinguj të ngjashëm:Florand, Floriand, Florimond
Vajza me tinguj të ngjashëm:Florinda, Florentia, Florenta, Florenda
Vlerësimi:
4/5
yje 21 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 13 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 13 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 13 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 19 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 19 vota
Pseudonime:Leotrim, Florian, Flor, Lenti
Emrat e vëllezërve:Flodian
Emrat e motrave:Alisa, Adelina, Floriana, Florina, Rinesa, Fjolla, Blerina Shala, Florentin
Facebook:

+/- 6720 Florent's në Facebook. Pozicioni #8095
Kategoritë:Emrat Frëngjisht - Emrat me 7 shkronja - Popullore francez emrat boy - emrat Boy me më shumë vota - Emrat e bebeve djem me 2 rrokje - Emrat e bebeve djem me 7 shkronja
Komente nga Florent


Florent ( 15 vjeç) 2019-08-12
EMRI IM ESHTE SHUME I BUKUR
Florent ( 15 vjeç) 2019-08-12
EMRI IM ESHTE SHUME I BUKUR

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Florent? Voto për emrin tënd


Është emri yt Florent? Voto për emrin tënd