Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Florentin

Është emri yt Florentin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Florentius
Djem me tinguj të ngjashëm:Florentino, Florentyn
Vajza me tinguj të ngjashëm:Florentina, Florentine, Florentyna, Florentien, Florentione
Vlerësimi:
3.5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Florent
Emrat e motrave:Erona
Facebook:

+/- 920 Florentin's në Facebook. Pozicioni #36319
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Popullore slloven emrat boy
Komente nga FlorentinPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Florentin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Florentin? Voto për emrin tënd